Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
30.03.2022
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej już po raz dwudziesty szósty zaprosił uczniów szkół ponadpodstawowych do rozpoczęcia przygody lub pogłębienia więzi z treścią zawartą na kartach Pisma Świętego.
W tym roku zakres tematyczny obejmuje księgę proroka Jeremiasza oraz I i II list św. Piotra. W etapie szkolnym pod opieką s. Joanny Krupy wzięło udział troje uczniów z klasy 3Pra: Zuzanna Kras, Joanna Nowosielska oraz Kamil Budziak. Miło nam poinformować że cała trójka zakwalifikowała się do etapu diecezjalnego, który odbędzie się 21 kwietnia.
Gratulujemy i życzymy sukcesów na dalszych etapach konkursu.