Ogólnopolski Konkurs Projektowy \"Wygraj indeks WETI PG\"
23.03.2022
Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki
Gdańskiej zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych
do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Projektowym \"Wygraj indeks WETI PG\".
Celem konkursu jest popularyzacja zagadnień związanych z urządzeniami
elektronicznymi i telekomunikacyjnymi oraz rozwijanie kreatywności wśród
młodzieży, a także pozyskanie utalentowanych kandydatów na studia na
Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki PG.
Informacje te opublikowane są również na stronie:
https://eti.pg.edu.pl/oferta-studiow/wygraj-indeks-weti