Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Galileo”
25.04.2024
Licealiści z klas 1i, 2i, 3i oraz uczniowie technikum z klas 1ra,3g, 3ra, 3r, 4ra, 4g, łącznie 74 uczniów Ekonomika , wzięło udział w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Galileo”, którego koordynatorem szkolnym była Pani Małgorzata Dziedzic we współpracy z pozostałymi nauczycielami matematyki.
Nasi uczniowie mieli okazję wykazać się wiedzą i umiejętnościami matematycznymi oraz sprawdzić się na forum ogólnopolskim.
Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Filip Jakubiński – uczeń klasy 2i – uzyskał tytuł laureata I miejsca, ponadto tytuł laureata otrzymali : Jakub Cieśla, Tomasz Kościelniak, Gabriela Waśko – uczniowie klasy 2i, Karol Leszczyński – uczeń klasy 3g oraz Emilia Skuba – uczennica klasy 3i.
Wyróżnienia w konkursie uzyskali: Oliwier Ziaja, Jan Wnęk, Karol Chmielewski, Rafał Dobrowolski, Mateusz Kaput, Kacper Mlicki, Maja Ziarko – uczniowie klasy 1i, Emilia Szpak – uczennica klasy 2i, Emilia Dyląg, Magdalena Madejczyk, Martyna Karlak, Karolina Furmanek, Julia Kędzior, Michał Biernacki – uczniowie klasy 3i oraz Izabela Szerląg, Bartłomiej Stec – uczniowie klasy 3ra.
Należy podkreślić, że również pozostali uczniowie poradzili sobie bardzo dobrze z zadaniami
matematycznymi. Otrzymali oni dyplomy uznania.
Otrzymane wyniki konkursu świadczą o wysokim poziomie wiadomości i umiejętności
matematycznych naszych uczniów.
Wszystkim gratulujemy sukcesu i zachęcamy do dalszej wytrwałej i owocnej pracy!