Nowy numer \"Ekonomisia\" już dostępny!
20.11.2013
Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z najnowszym numerem naszej szkolnej gazetki!
Nad jego zredagowaniem pracowali: Joanna Machowska, Natalia Leśniak, Anna Goleń i 8 Gumienny. Poznajmy ich! ;)
Cześć wszystkim czytelnikom!
Mam na imię Asia i w tym roku będę ‘szefować’ wydaniom gazetki, tak więc, gdybyście mieli jakieś pomysły i problemy to kierujcie się do mnie. :) Jestem uczennicą 2m. Prywatnie interesuję się historią okupacji niemieckiej w Polsce, prowadzę na ten temat stronę na facebooku - i to jest moją codziennością. Poza tym duuuuużo czytam. :) Z mojej strony w gazetce znajdziecie totalny misz-masz: newsy z życia szkoły, wywiady, artykuły.
Cześć :)
Nazywam się Natalia Leśniak i chodzę do klasy 2m o profilu społeczno - medialnym. W gazetce będę zamieszczaæ różnego rodzaju przepisy kulinarne. Jestem zawsze uśmiechniętą i pozytywnie nastawioną do świata osobą, uwielbiam śpiewać oraz wszystko co związane z muzyką. Buziaki :)
Hej. Jestem Ania i również chodzę do klasy 2m. Interesują mnie kultury Dalekiego Wschodu :) W gazetce będę zamieszczać różne ciekawostki oraz informacje o zdrowym trybie życia. Mam nadzieję, że będzie Wam się dobrze czytało moje artykuły. :)
Witam!
Nazywam się 8 Gumienny. Nic mnie nie interesuje i ogólnie jestem nudny :) Mam zerowy wkład w stronę merytoryczną gazetki. Lubię matematykę i dałbym się poæwiartowaæ za dodatkową lekcję niemieckiego w sali B31 :)
Zobacz najnowszy numer gazetki szkolnej \"Ekonomiś\"!
Ty także możesz mieć udział w tworzeniu \"Ekonomisia\". Jeżeli jesteś kreatywny, masz ciekawe pomysły, lubisz pisać felietony skontaktuj się z redakcją lub napisz e-mail pod adres: ekonomis.redakcja@gmail.com