Noworoczny Dar 2012 – kwesta uliczna
20.01.2012
15. stycznia 2012 roku na jasielskich ulicach została przeprowadzona kwesta uliczna w ramach akcji charytatywnej \"Noworoczny Dar”. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup sprzętu dla jasielskiego szpitala. Nasza Szkoła jak co roku przyłączyła się do tej akcji. W kweście ulicznej wzięli udział: Jowita Rzońca, Barbara Wojdyła, Justyna Banach, Martyna Dudek, Bartłomiej Szatek, Artur Szarek z klasy 3h i Agnieszka Dembska z klasy 3e1.
Opiekę nad młodzieżą sprawowały mgr Monika Jurkowska-Nocek i mgr Dorota Warchoł.