+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Noworoczny Dar 2011

14.01.2011

 

Uczniowie naszej Szkoły po raz kolejny wzięli udział w XIV już akcji charytatywnej Noworoczny Dar”, podczas której zbierane były fundusze na wsparcie Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

Akcja rozpoczęła się w dniu 2 stycznia 2011 roku kwestą uliczną. Z Ekonomika kwestowali:

  • Beata Maguda i Lucjan Sowa z klasy 3 h2,
  • Aneta Radoniewicz i Gabriela Rzońca z klasy 3h1,
  • Justyna Banach, Martyna Dudek, Jarosław Muzyka i Bartłomiej Szatek z klasy 2h.

Opiekę nad młodzieżą sprawowały opiekunki Samorządu Szkolnego: mgr Monika Jurkowska-Nocek i mgr Dorota Warchoł.

Następnie rozpoczęły się prezentacje artystyczne na scenie JDK-u. Koło teatralne Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle przygotowało i przedstawiło w dniu 13 stycznia 2011 roku spektakl pt. „Nie było pokoju w hotelu”.

Uczniowie biorący udział w przedstawieniu:

  • Natalia Leśniak, Weronika Filip i Wioletta Krygowska – klasa 1m,
  • Edyta Gorgosz, Krzysztof Pawlak, Ewelina Sitar, Arkadiusz Zbylut, Małgorzata Piróg i Kinga Tobolska – klasa 1f2,
  • Agnieszka Janas, Aleksandra Garbarz i Kinga Pakuła – klasa 3o,
  • Patryk Marcisz – klasa 3i.

Spektakl przygotowały: mgr Jolanta Pasiowiec i s. Diana Jonczyk, natomiast dekorację mgr Daniel Żuchowicz.

Galeria: Noworoczny Dar 2011

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności