+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Nocne spotkanie z reklamą

16.12.2022

12 grudnia uczniowie klas 4 Grt i 1 r wzięli udział w Nocnym spotkaniu z reklamą, które już po raz XXII zostało organizowane przez Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej \"Brief\" działające przy Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Podczas wydarzenia uczniowie naszej szkoły mogli obejrzeć najlepsze reklamy z całego świata, pogrupowane w kategorie tematyczne m.in. reklama społecznie zaangażowana, motoryzacja w reklamie, zwierzęta w reklamie, mężczyzna w reklamie, kobieta w reklamie, muzyka w reklamie.

Jak co roku  reklamy wzbudzały różne emocje i reakcje: wesołość, śmiech, zaskoczenie, wzruszenie, zadumę i refleksję. Było więc różnorodnie, ciekawie i jak zawsze atrakcyjnie.

Galeria: Nocne spotkanie z reklamą

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności