Noc filmowa
10.03.2023
W Ekonomiku odbyła się szkolna noc filmowa. W nocy z 24 na 25 luty uczniowie mogli obejrzeć wiele ciekawych i interesujących filmów oraz wspólnie spędzić czas na grach planszowych oraz grze w piłkę siatkową oraz koszykową. Jedna z klas była salą Złotych Szkół NBP gdzie uczniowie mogli obejrzeć filmy o tematyce finansowej m.in. \"Księgowy\"; \"Złap mnie jeśli potrafisz\"; \"Vinci\" itp. Dla wszystkich uczniów był popcorn sfinansowany przez Radę Rodziców przy Zespole Szkół nr 4. Dziękujemy wszystkim nauczycielom za opiekę w tą wyjątkową noc pełną wrażeń. Szkolny Samorząd Uczniowski