+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Nasi chłopcy wygrali!

23.11.2010

W dniu 22 listopada 2010 r. odbyła się Licealiada w Piłce Siatkowej Chłopców.

Drużyna Ekonomika w składzie:

  • Mikołaj Szydło - klasa 3f1,
  • Mateusz Augustyn - klasa 3f1,
  • Daniel Bolek - klasa 3f1,
  • Paweł Pyznar - klasa 3f1,
  • Mateusz Kois - klasa 3i,
  • Wojciech Jamróg - klasa 2e1,
  • Rafał Biernacki - klasa 2f1,
  • Gabriel Bors - klasa 1f1,
  • Kacper Pięta - klasa 1f1

zajęła pierwsze miejsce.

W zawodach brało udział 7 drużyn (ZS nr 1, ZS nr 3, Z S nr 4, ZSB, I LO, II LO, LO Kołaczyce) podzielonych na trzy grupy. z każdej grupy do finału przechodziła drużyna, która zajęła w swojej grupie 1 miejsce. Do finału zakwalifikowali się: Zespół Szkół nr 1, Zespół Szkół nr 5 i Zespół Szkół nr 4. Po zaciętej rywalizacji nasi chłopcy pokonali drużynę Zespołu Szkół Budowlanych 2:0 i zajęli I miejsce.

Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów w zawodach rejonowych.

Opiekę nad młodzieżą sprawowały: mgr Urszula Zięba i mgr Renata Ridinger-Warchoł.

← Wróć do aktualności