+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Narodowe Święto Niepodległości

18.11.2010

W dniu 17 listopada 2010 r. odbyła się w Ekonomiku akademia z okazji 92. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Młodzież naszej Szkoły pod kierunkiem mgr Anity Ernt-Świetlickiej przygotowała rys hisoryczny wydarzeń oraz prezentację multimedialną, natomiast oprawę muzyczną przedstawili Artyści Opery Krakowskiej.

Galeria: Akademia 11 listopada 2010 r.

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności