Narodowe Święto Niepodległości
18.11.2010
W dniu 17 listopada 2010 r. odbyła się w Ekonomiku akademia z okazji 92. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Młodzież naszej Szkoły pod kierunkiem mgr Anity Ernt-Świetlickiej przygotowała rys hisoryczny wydarzeń oraz prezentację multimedialną, natomiast oprawę muzyczną przedstawili Artyści Opery Krakowskiej.