Nagrodzeni w IV Konkursie Plastycznym „Kobiety popkultury”.
13.04.2022
W dniu 12 kwietnia 2022 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród w IV Konkursie Plastycznym
„Kobiety popkultury” organizowanym przez MDK w Jaśle.
Uczniowie naszej szkoły: Małgorzata Słomska z klasy 2 g uzyskała III miejsce w konkursie,
Jakub Mastej z klasy 2 g otrzymał wyróżnienie.
Nagrodzonym serdecznie gratulujemy.