Nagrody w Konkursie Steinhausa
18.03.2011
W dniu 17 marca 2011 r. w I LO w Jaśle odbyło się podsumowanie jubileuszowej X edycji Konkursu Matematycznego im. Hugona Steinhausa. Konkurs ten organizowany jest na różnych szczeblach:
- dla uczniów szkół podstawowych – Konkurs organizuje 1. Gimnazjum w Jaśle,
- dla gimnazjalistów - Konkurs organizuje i przeprowadza nasza Szkoła,
- dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych – Konkurs organizuje I LO w Jaśle.
Na konferencji w I LO wyniki Konkursu dla gimnazjalistów przestawiła mgr Wioletta Sepioł – opiekun konkursu, a nagrody i dyplomy wręczał Pan Antoni Wydro – 11urator podkarpacki oraz mgr Robert Niemiec – dyrektor Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle.
Laureatami w poszczególnych klasach zostali:
Klasa I
- Przemysław Boroń – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kołaczycach,
- Bartosz Kątski – Gimnazjum nr 1 w Sanoku,
- Filip Sawicki – Gimnazjum nr 2 w Krośnie,
- Piotr Zima – Gimnazjum nr 1 w Jaśle,
- Kamil Fundakowski – Gimnazjum nr 4 w Jaśle,
- Ilona Tomkowicz – Gimnazjum nr 1 w Jaśle.
Klasa II
- Anna Szajna – Gimnazjum nr 2 w Jaśle,
- Hubert Syzdek – Gimnazjum nr 1 w Jaśle,
- Mateusz Mitoraj – Gimnazjum w Szerzynach,
- Kinga Naszkiewicz – Gimnazjum nr 1 w Jaśle,
- Diana Nguen Van – Gimnazjum nr 1 w Jaśle,
- Miłosz Delikat – Gimnazjum w Brzyskach,
- Weronika Stawarz – Gimnazjum nr 1 w Sanoku,
- Piotr Szynal – Gimnazjum nr 1 w Jaśle,
- Anna Zawisza – Publiczne Gimnazjum w Dębowcu.
Klasa III
- Andrzej Pisarek – Gimnazjum nr 1 w Jaśle,
- Monika Róg – Gimnazjum nr 1 w Jaśle,
- Krzysztof Maziarz – Gimnazjum nr 1 w Jaśle,
- Bernard Śniegowski – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kołaczycach,
- Adrianna Arciszewska – Gimnazjum nr 1 w Jaśle,
- Jolanta Baziak – Gimnazjum nr 1 w Jaśle.
Serdecznie gratulujemy laureatom!