+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

mgr inż. Małgorzata Sławniak nagrodzona przez MEN

13.10.2010

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Nauczyciele naszej Szkoły zostali uhonorowani:

  • Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej otrzymała wicedyrektor Szkoły mgr inż. Małgorzata Sławniak,
  • Medal Edukacji Narodowej otrzymali: mgr Agnieszka Zegarowska, mgr Małgorzata Szot i dr Dominik Wróbel,
  • Złoty Medal za Długoletnią Służbę otrzymała mgr Jadwiga Waszkiel,
  • Srebrny Medal za Długoletnią Służbę otrzymali:  mgr Renata Siepietowska i mgr Wojciech Krokowski,
  • Nagrodę Zarządu Powiatu otrzymali: mgr Marta Zegarowska i mgr Jakub Budziak.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów w życiu osobistym i pracy zawodowej.

Galeria: Nagrody na Dzień Nauczyciela

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności