NABÓR KANDYDATÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO!!!
14.09.2021
Wszyscy uczniowie Ekonomika, którzy chcieliby kandydować, proszeni są o zgłoszenie się do opiekunów Samorządu oraz przygotowanie prezentacji swojej osoby i oryginalnych pomysłów do dnia 16.09.2021 r.
Opiekunowie Samorządu:
p. Magdalena Piekarz
p. Joanna Radoń