+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Ruszamy na wakacje...

28.06.2010

Już dzisiaj rozpoczynamy wakacje, przynajmniej niektórzy na obrazku. No cóż, zacznijmy chociażby od tego. Może kiedyś będzie to normą i będziemy mogli jeździć bez ograniczeń do takich pięknych miejść.

Jescze raz życzymy wszystim zdrowych, pogodnych i radosnych wakacji i tego, żebyśmy się spotkali za dwa miesiące w Naszym Ekonomie z kolegami, koleżankami, wychowawcami i innymi nauczycielami.

Źródło: http://www.tapetynapulpit.org/krajobrazy/plaze/plaze-2621.html

Galeria: Plaże

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności