Na nutę kantyczek
14.12.2011
Dnia 10 grudnia 2011 r. odbyły się w JDK-u eliminacje wstępne do XVII Konkursu Kolęd i Pastorałek „Na nutę kantyczek”
Naszą Szkołę pod opieką s. Diany Jonczyk reprezentowały następujące uczennice:
- Karolina Czajkowska (2o)
- Marta Miszkowicz (2ht)
- Angelika Dziedzic (2f2)
- Justyna Baciak (1am)
- Urszula Janiga i Angelika Łacek (1m).
Uczennice zaprezentowały następujące kolędy: Gdy śliczna Panna, O Gwiazdo betlejemska, Maleńka miłość, Jezus malusieńki, Bardzo smutna kolęda, Przekażmy sobie, Lulajże Jezuniu, Witaj gwiazdko złota.