+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Na nutę kantyczek

14.12.2011

 

Dnia 10 grudnia 2011 r. odbyły się w JDK-u eliminacje wstępne do XVII Konkursu Kolęd i Pastorałek „Na nutę kantyczek”

Naszą Szkołę pod opieką s. Diany Jonczyk reprezentowały następujące uczennice:

  • Karolina Czajkowska (2o)
  • Marta Miszkowicz (2ht)
  • Angelika Dziedzic (2f2)
  • Justyna Baciak (1am)
  • Urszula Janiga i Angelika Łacek (1m).

Uczennice zaprezentowały następujące kolędy: Gdy śliczna Panna, O Gwiazdo betlejemska, Maleńka miłość, Jezus malusieńki, Bardzo smutna kolęda, Przekażmy sobie, Lulajże Jezuniu, Witaj gwiazdko złota.

Galeria: Na nutę kantyczek

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności