+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Klasa medialna w rozgłośni...

13.09.2010

Młodzież klasy pierwszej - medialnej gościła dziś (13.09.2010) w studio radia Via, gdzie spotkała się z dziennikarzami i zaznajomiła się z podstawami warsztatu dziennikarskiego. To pierwsze takie spotkanie dla klasy medialnej, ale nie ostatnie. Dyrektor Robert Niemiec już uzgodnił kolejne spotkania i zaprosił prowadzących audycje radiowe do poprowadzenia w pracowniach Ekonomika, warsztatów związanych z montażem i obróbką dźwięku. Być może zdobyte doświadczenia doprowadzą do powstania szkolnej rozgłośni opartej na miedium internetowym. Młodzież uczestnicząca w spotkaniu była ucieszona taką perspektywą pozostając pod wrażeniem możliwości jakie niesie technologia obróbki i przesyłu dźwięku. Kolejna wizyta już za tydzień.
 
Zdjęcia ze spotkania już wktótce w galerii.
 
← Wróć do aktualności