+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Mikołajki w Ekonomiku

06.12.2011

W dniu 6 grudnia 2011 r. odwiedził naszą Szkołę św. Mikołaj. Przechadzał się w towarzystwie uroczego aniołka i pięknej diablicy po korytarzach Ekonomika, wchodził do klas, gdzie grzeczne dzieci czekały na prezenty. Zawitał również do Pokoju Nauczycielskiego, sekretariatu i innych pomieszczeń w Szkole.

Oprócz wizyty św. Mikołaja w dniu dzisiejszym można było wziąć udział w szkolnej zabawie mikołajkowej. Nagrody były bardzo cenne: zwolnienie z pytania, karnet na basen, wizyta u fryzjera, kwiaty - gwiazdy betlejemskie, ozdoby świąteczne, książki, maskotki i wiele innych. Zabawa cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczniów jak i Grona Pedagogicznego. Dochód z zabawy mikołajkowej zostanie przeznaczony na pomoc dla najbardziej potrzebujących uczniów naszej Szkoły.

Zabawy w dniu dzisiejszym zorganizował Samorząd Szkolny oraz Szkolne Koło Caritas.

Galeria: Mikołajki 2011

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności