Miejskie eliminacje szkół średnich w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Pożarniczej
08.04.2025
2 kwietnia drużyna naszej szkoły wzięła udział w miejskich eliminacjach szkół średnich w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Pożarniczej.
Naszą szkołę reprezentowały Barbara Kluzowicz uczennica 1 h, Gabriela Wyroba 3 ra oraz Jakub Kmiecik uczeń 1 g. Po zaciętych eliminacjach które polegały na rozwiązaniu testu do ścisłego finału i odpowiedzi twarzą w twarz przed komisją przeszedł Jakub zajmując drugie miejsce na podium.
Gratulujemy całej drużynie, a Jakubowi dla którego był to pierwszy występ w reprezentacji naszej szkoły życzymy pierwszego miejsca za rok.
Opiekunem drużyny był mgr inż. Paweł Dołęga nauczyciel chemii i przedmiotów obronnych.