+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Międzyklasowy Turniej w Siatkówce Dziewcząt

08.06.2025

W dniu 4 czerwca 2025 roku na sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 4  odbył się Międzyklasowy Turniej w Siatkówce Dziewcząt . W zawodach udział wzięło 6 drużyn reprezentujących następujące klasy:1i, 1gr, 2f, 2g, 2t, 4ra . Ogółem rozegrano 10 meczów.  W wyniku losowania wyłoniono dwie grupy eliminacyjne po trzy drużyny w których rozegrano mecze systemem „każdy z każdym”. 

Gr ,,A”
1. 1i
2. 2f
3. 4ra
Wyniki meczów:
1i – 2f – 2:0 (15:5, 15:6)
2f – 4ra – 0:2 (7:15, 12;15)
1i – 4ra – 2:1 (13:15, 15:3, 15:13)

 Gr,,B”
1. 2g
2. 2t
3. 1gr
Wyniki meczów:
2g – 2t – 1:2 (13:15, 15;13, 11:15)
2t – 1gr - 2:0 (15:9, 15:5)
2g – 1gr – 2:1 (15:8, 13:15, 15:10)

 Awans do półfinałów uzyskały dwie pierwsze drużyny z grupy ,,A” i grupy ,,B” – 1i i 4ra z grupy ,,A” oraz  2t i 2g z grupy ,,B”

Półfinały:
1i – 2g – 2:0 (15:10, 15:5)
2t – 4ra – 0:2 (4:15, 14:16)

Mecz o 3 miejsce:
2g – 2t – 2:1 (15;7, 13:15, 15:12)

Mecz o 1 miejsce:
1i – 4ra – 2:1 ( 12:15, 15:12, 15:11)

Klasyfikacja końcowa turnieju: 
1 miejsce 1i 
2 miejsce 4ra 
3 miejsce 2g
4 miejsce 2t
5 miejsce 2f i 1gr

Organizatorzy turnieju : Renata Ridinger, Daniel Żuchowicz

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Galeria: Międzyklasowy Turniej w Siatkówce Dziewcząt 2025

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności