+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Michayland 2011

02.06.2011

 

W Dzień Dziecka w Miejscu Piastowym odbył się Michayland. Impreza dla dzieci została zorganizowana przez siostry Michalitki, na którą przybyło ponad 3 000 dzieci z całego kraju. Nasze Szkolne Koło Caritas pomagało w przeprowadzeniu zabaw i gier dla dzieci. Dziewczęta z uśmiechem na twarzy zaangażowały się do pomocy i pilnowania dzieci. Dziękujemy im za chęć pomagania szczególnie tym maluczkim.

Szkolne Koło  Caritas reprezentowały:

  • Agnieszka Kilias i Justyna Walczyk – 3f1
  • Justyna Szot, Magdalena Dyląg i Edyta Wojdyła – 2e2
  • Karolina Faryj i Karolina Brożyna – 2f1
  • Paulina Gazda, Weronika Buczyńska, Ilona Kowalska, Ewewlina Wilczak, Gabriela Białek, Edyta Kołdarz, Magdalena Kurdziel, Katarzyna Czaja, Bernadeta Opałka, Marta Miszkowicz i Agnieszka Brągiel – 1ht
  • Ilona Pepera i Joanna Marek – 1f1
  • Ewa Podrazik i Agnieszka Jakubowska  – 3h2
  • Małgorzata Lorenc – 2h
  • Justyna Piś i Aneta Radoniewicz – 3h1
  • Anna Łaskawska – 3e1       

Opiekę sprawowały:

s. Joanna Krupa i mgr Agata Bartosz-Samborska

Galeria: Michayland 2011

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności