Michayland 2011
02.06.2011
W Dzień Dziecka w Miejscu Piastowym odbył się Michayland. Impreza dla dzieci została zorganizowana przez siostry Michalitki, na którą przybyło ponad 3 000 dzieci z całego kraju. Nasze Szkolne Koło Caritas pomagało w przeprowadzeniu zabaw i gier dla dzieci. Dziewczęta z uśmiechem na twarzy zaangażowały się do pomocy i pilnowania dzieci. Dziękujemy im za chęć pomagania szczególnie tym maluczkim.
Szkolne Koło Caritas reprezentowały:
- Agnieszka Kilias i Justyna Walczyk – 3f1
- Justyna Szot, Magdalena Dyląg i Edyta Wojdyła – 2e2
- Karolina Faryj i Karolina Brożyna – 2f1
- Paulina Gazda, Weronika Buczyńska, Ilona Kowalska, Ewewlina Wilczak, Gabriela Białek, Edyta Kołdarz, Magdalena Kurdziel, Katarzyna Czaja, Bernadeta Opałka, Marta Miszkowicz i Agnieszka Brągiel – 1ht
- Ilona Pepera i Joanna Marek – 1f1
- Ewa Podrazik i Agnieszka Jakubowska – 3h2
- Małgorzata Lorenc – 2h
- Justyna Piś i Aneta Radoniewicz – 3h1
- Anna Łaskawska – 3e1
Opiekę sprawowały:
s. Joanna Krupa i mgr Agata Bartosz-Samborska