Matura 2012
04.05.2012
W dniu 4 maja 2012 r. absolwenci Ekonomika rozpoczęli zmagania z egzaminami maturalnymi. Dzisiaj zdawali język polski na poziomie podstawowym, a w kolejnych dniach przystąpią do egzaminów z: j. polskiego na poziomie rozszerzonym, matematyki i j. obcego również na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Mogą także zdawać egzamin z przedmiotu dodatkowego dowolnie przez siebie wybranego.
Życzymy wszystkim powodzenia, zdania matury na poziomie 100% oraz przysłowiowego \"połamania piór.\"