Master of English - nagrody
17.04.2012
W dniu 17 kwietnia 2012 o godz. 11:00 w auli szkolnej odbył się uroczysty finał i rozdanie nagród w szkolnym konkursie z j. angielskiego \"Master of English\". Wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce: Natalia Bara (2a)
II miejsce: Jolanta Bara (2a), Małgorzata Fundakowska (2a), Szymon Matuszewski (3i) i Paulina Wolska (2a)
III miejsce: Patrycja Lepucka (4f1) i Przemysław Szeląg (3i)
WYRÓŻNIENIA
-
Przemysław Gąsior (1am)
- Mateusz Augustyn (4f1)
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!
Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna w wykonaniu młodzieży Ekonomika: Maciej Kędzior (3h), Agnieszka Jasiczek (1f1), Kamil Bazan i Angelika Dziedzic (2f2) oraz Rafał Wójcik (4h1).
Konkurs zorganizowały: mgr Aneta Adamik-Czyżowicz i mgr Magdalena Lechowska.