Master of English III edycja
03.04.2012
W tegorocznej, trzeciej edycji konkursu języka angielskiego Master of English, wzięło udział 58 uczniów z klas: 4f1, 3i, 3e1, 2i, 2o,2a, 2m , 1f1 i 1am, którzy 3 kwietnia od godz. 11:00 zmagali się w auli szkolnej z testem konkursowym. Test obejmował trzy części – multimedia, use of English i culture studies. Prawdziwym wyzwaniem okazał film \"One woman`s choice\", z którym uczestnicy pracowali w części multimedialnej.
Zwycięzców poznamy wkrótce, a uroczysty finał i rozdanie nagród odbędzie się 17 kwietnia 2012 r. w auli szkolnej. Trzymamy kciuki!
Konkurs koordynują mgr Aneta Adamik-Czyżowicz i mgr Magdalena Lechowska.