Marcin Grzyb III
13.04.2011
12 kwietnia 2011 r. w Tarnobrzegu Marcin Grzyb wraz z opiekunem mgr inż. Wojciechem Krokowskim odebrał nagrodę za udział w konkursie na pracę pisemną pt. \"Wolność i odpowiedzialność w procesie kształcenia aktywności człowieka\". Marcin zajął III miejsce. Więcej przeczytasz w videorelacji - zobacz.
Serdecznie gratulujemy!