Mamy Certyfikat
30.08.2013
To, że jesteśmy \"Szkołą Z Klasą\" wiadomo już od dawna. Jednak od tego roku do wszystkich posiadanych przez Ekonomik tytułów i certyfikatów dołączył kolejny. Po całorocznej ciężkiej ale efektywnej pracy został nam przyznany Certyfikat Szkoły z klasą 2.0 – Szkoły Nowych Technologii.
Jesteśmy jedyną szkoła w powiecie z tym ceryfikatem. To potwierdza, że nasza szkoła jest na miarę XXI wieku. Nie tylko jeśli chodzi o wyposażenie ale także zastosowanie technologii informacyjnej zarówno na zajęciach lekcyjnych ale i we wszystkich obszarach działania szkoły. Certyfikat jest nie tylko formą docenienia naszej pracy, ale przede wszystkim zobowiązuje do dalszej pracy. Możemy sobie pogratulować i zyczyć dalszy sukcesów.