+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Mamy Certyfikat

30.08.2013

To, że jesteśmy \"Szkołą Z Klasą\" wiadomo już od dawna. Jednak od tego roku do wszystkich posiadanych przez Ekonomik tytułów i certyfikatów dołączył kolejny. Po całorocznej ciężkiej ale efektywnej pracy został nam przyznany Certyfikat Szkoły z klasą 2.0 – Szkoły Nowych Technologii.

Jesteśmy jedyną szkoła w powiecie z tym ceryfikatem. To potwierdza, że nasza szkoła jest na miarę XXI wieku. Nie tylko jeśli chodzi o wyposażenie ale także zastosowanie technologii informacyjnej zarówno na zajęciach lekcyjnych ale i we wszystkich obszarach działania szkoły. Certyfikat jest nie tylko formą docenienia naszej pracy, ale przede wszystkim zobowiązuje do dalszej pracy. Możemy sobie pogratulować i zyczyć dalszy sukcesów.

← Wróć do aktualności