+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Mam haka na RAKA

29.02.2012

28 lutego (wtorek) uczniowie ZS nr 4 w Jaśle wzięli udział w 5 edycji Ogólnopolskiego Programu dla Młodzieży Ponadgimnazjalnej „Mam haka na raka”. Celem akcji jest edukacja i oswajanie młodzieży z tematyką chorób nowotworowych. W ramach akcji uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w happeningu na jasielskim rynku oraz uczestniczyli w rozdawaniu ulotek dla mieszkańców Jasła. Impreza zakończyła się w MDK-u, gdzie odbyły się prelekcje na temat chorób nowotworowych oraz występy grup artystycznych.

← Wróć do aktualności