+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Łukasz Szerląg nowym przewodniczącym

14.12.2018

W dniu 5 grudnia 2018 r. odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego.

Po przeliczeniu wszystkich głosów okazało się, że nowym przewodniczącym  został Łukasz Szerląg  – uczeń  klasy 3f. Uzyskał 173  głosy.

Zastępcą – Natalia Dziedzic, 143 głosy

Skarbnikiem   Aleksandra Czyż, 110 głosów

Sekretarzem –  Zuzanna Majka, 65 głosów

Głosów nieważnych było 11.

Głosowało 502 uczniów Ekonomika.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w pracach Samorządu Szkolnego!!!

Galeria: Samorząd 2018

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności