Łukasz Szerląg nowym przewodniczącym
14.12.2018
W dniu 5 grudnia 2018 r. odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego.
Po przeliczeniu wszystkich głosów okazało się, że nowym przewodniczącym został Łukasz Szerląg – uczeń klasy 3f. Uzyskał 173 głosy.
Zastępcą – Natalia Dziedzic, 143 głosy
Skarbnikiem – Aleksandra Czyż, 110 głosów
Sekretarzem – Zuzanna Majka, 65 głosów
Głosów nieważnych było 11.
Głosowało 502 uczniów Ekonomika.
Gratulujemy i życzymy sukcesów w pracach Samorządu Szkolnego!!!