Licealiada w koszykówce
05.12.2011
W dniu 29 listopada 2011 r. odbyła się Powiatowa Licealiada w Koszykówce dziewcząt.
Naszą Szkołę reprezentowały:
- Patrycja Wilk i Paulina Wójcik (2o),
- Agata Pawluś, Monika Koś, Justyna Lechwar i Klaudia Pawlik (1ht),
- Angelika Kosiba (1i),
- Lidia Zawiła (2a),
- Agnieszka Jasiczek i Mariola Wójcik (1f1).
Mimo zaciętej walki naszym dziewczynom nie udało się zająć premiowanego miejsca.
Opiekunem młodzieży była mgr Urszula Zięba.