+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Licealiada w koszykówce

05.12.2011

W dniu 29 listopada 2011 r. odbyła się Powiatowa Licealiada w Koszykówce dziewcząt.

Naszą Szkołę reprezentowały:

  • Patrycja Wilk i Paulina Wójcik (2o),
  • Agata Pawluś, Monika Koś, Justyna Lechwar i Klaudia Pawlik (1ht),
  • Angelika Kosiba (1i),
  • Lidia Zawiła (2a),
  • Agnieszka Jasiczek i Mariola Wójcik (1f1).

Mimo zaciętej walki naszym dziewczynom nie udało się zająć premiowanego miejsca.

Opiekunem młodzieży była mgr Urszula Zięba.

← Wróć do aktualności