Lednica 2011
06.06.2011
W sobotę 4 czerwca 2011 r. na Polach Lednickich odbyło się spotkanie młodych, by złożyć dziękczynienie za Jana Pawła II oraz by wspólnie wybrać Chrystusa.
Zgromadzeni pochylali się nad świętością Jana Pawła II, stąd zawołanie tegorocznego spotkania „JP II – Liczy się świętość!”. Odbywało się ono m. in. w 14-lecie przybycia na Pola Lednickie Ojca Świętego Jana Pawła II w helikopterze. Więcej można zobaczyć na stronie internetowej www.lednica2000.pl
Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie:
Kamil Madej 2i, Gabriela Dziedzic i Agnieszka Nowak 2e2, Klaudia Bożek i Gabriela Drewniak 2f2 oraz absolwenci naszej Szkoły wraz z s. Joanną.