Laureaci i finaliści Olimpiady Innowacji Technicznej w Mechanice oraz w Elektronice i Mechatronice
21.05.2026
Aż pięciu uczniów zdobyło prestiżowe tytuły w Olimpiadzie Innowacji Technicznych. Podbijają świat nauki.
Nasze techniczne orły:
Witold Wojdyła – tytuł laureata w dyscyplinie mechanika
Wiktor Zarzyka – tytuł laureata w dyscyplinie mechanika
Karol Leszczyński – tytuł finalisty w dyscyplinie mechanika
Bartłomiej Wójtowicz – tytuł finalisty w dyscyplinie elektronika i mechatronika
Jakub Cieśla – tytuł finalisty w dyscyplinie elektronika i mechatronika.
Wszyscy zdobyli oficjalny tytuł „Młodego Innowatora”. Te osiągnięcia otwierają im drzwi na najlepsze uczelnie techniczne w Polsce. Indeksy mają już w kieszeni! Olimpiadę organizuje Polski Związek Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów. Wydarzenie wspiera Ministerstwo Edukacji Narodowej.Ogromne gratulacje dla chłopaków! Jesteśmy z Was dumni!