\"LAJKUJĘ - NIE HEJTUJĘ\"
30.03.2022
Konkurs ma na celu promocję bezpiecznego i odpowiedzialnego zachowania w Internecie, uwrażliwienie na właściwe zachowanie się w cyberprzestrzeni, promocję tolerancji i postaw empatycznych, a także promocję działań przeciwstawiających się zjawisku cyberprzemocy, mowy nienawiści i handlu ludźmi.
Konkurs rozstrzygany będzie w następujących kategoriach wiekowych:
- uczniowie klas IV - VI szkół podstawowych
- uczniowie klas VII - VIII szkół podstawowych
- uczniowie szkół ponadpodstawowych
Szczegóły dotyczące zasad i wymagań konkursowych znajdują się w załączonym regulaminie: https://ekonomik.org.pl/index.php?cat=pliki&con=138-konkurs-lajkuje-nie-hejtuje.
Termin nadsyłania prac mija 30 kwietnia 2022 r.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody !
Serdecznie zapraszamy !