Kulig w Regietowie
11.02.2012
Dnia 23 stycznia 2012 r. uczniowie klas integracyjnych: 2o i 1m spędzili niezapomniane chwile w Stadninie Koni Huculskich w Regietowie. Wycieczka została zorganizowana przez wychowawców w nagrodę za dobre wyniki w nauce obu klas oraz wzorowe zachowanie i wysoką frekwencję.
Korzystając z uroków zimy młodzież wzięła udział w kuligu, który zakończył się prawdziwą bitwą śnieżną. Uczniowie skorzystali także z licznych atrakcji, które oferuje Stadnina „Gładyszów”: inhalacja w jaskini solnej, jazda konna oraz wspólne biesiadowanie zakończone tańcami.