+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Kulig w Regietowie

11.02.2012

 

Dnia 23 stycznia 2012 r. uczniowie klas integracyjnych: 2o i 1m spędzili niezapomniane chwile w Stadninie Koni Huculskich w Regietowie. Wycieczka została zorganizowana przez wychowawców w nagrodę za dobre wyniki w nauce obu klas oraz wzorowe zachowanie i wysoką frekwencję.

Korzystając z uroków zimy młodzież wzięła udział w kuligu, który zakończył się prawdziwą bitwą śnieżną. Uczniowie skorzystali także z licznych atrakcji, które oferuje Stadnina „Gładyszów”: inhalacja w jaskini solnej, jazda konna oraz wspólne biesiadowanie zakończone tańcami.

Galeria: Kulig w Regietowie

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności