+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Kulig w Chyrowej

22.01.2010

Dnia 20 stycznia 2010 r. odbył się kulig klas integracyjnych – 1e1, 1e2 i 3e w Chyrowej. Wyjechaliśmy o 10.00, a na miejscu byliśmy po 45minutach. Gdy dojechaliśmy, podzielono nas na dwie grupy - pierwsza wyruszyła saniami i sankami na 50 minut przejażdżki, a druga w tym czasie została ugoszczona kiełbaską i ciepłą herbatą. Potem była zmiana. Następnie integrowaliśmy się na śniegu. Pomimo dokuczliwego mrozu (-10st!), zabawa była wyborna :)

Każdy z nas był przemoknięty do suchej nitki, niektórzy mieli nawet problem z wejściem do autobusu, gdyż - jak to powiedział Pan Kierowca \"bałwanów nie przewożę!\" :) . Nawet miny Opiekunów wycieczki zdradzały, że są bardzo zadowoleni.

Wszystkim klasom, które uczestniczyły w kuligu serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że nie była to nasza ostatnia wspólna wycieczka:)

 

Katarzyna, Angelika i Kamil

 

Specjalne podziękowania dla opiekunów kuligu:

  • mgr Urszuli Budziak
  • mgr Małgorzaty Garncarz
  • s. Joanny
  • mgr Tomasza Wojdyły.

Galeria: Kulig

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności