+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Kulig 4h w Hucie Polańskiej

16.02.2010

W dniu 10.02.2010 w miejscowości Huta Polańska w ośrodku agroturystycznym \"HAJSTRA\" odbył się kulig klasy 4h.

Oprócz tego uczniowie wymyślili nowy sposób na sfilmowanie się przed \"studniówką\". Zjedli ciepły swojski żurek z jajkiem, a potem przy ognisku pieliki kiełbasy. Zabawa na \"102\"

zobacz gale>>>

Galeria: Kulig 4h w Hucie Polańskiej

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności