Kulig 4h w Hucie Polańskiej
16.02.2010
W dniu 10.02.2010 w miejscowości Huta Polańska w ośrodku agroturystycznym \"HAJSTRA\" odbył się kulig klasy 4h.
Oprócz tego uczniowie wymyślili nowy sposób na sfilmowanie się przed \"studniówką\". Zjedli ciepły swojski żurek z jajkiem, a potem przy ognisku pieliki kiełbasy. Zabawa na \"102\"