Konkurs z Rachunkowości
06.12.2012
W dniu 6 grudnia 2012 r. odbył się I etap Ogólnopolskiego Konkursu z Zakresu Rachunkowości. Wzięli w nim udział uczniowie klas IV f1 i IV f2, ogółem 49 osób. Była to już XI Edycja tego konkursu, którego celem jest rozwijanie zainteresowań problematyką współczesnej rachunkowości i popularyzacja zawodów związanych z tą dziedziną wiedzy. Patronem i sponsorem Konkursu jest Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, NBP oraz Bożena Padurek - autorka podręczników do rachunkowości. Koordynatorem Konkursu w naszej szkole jest prof. Teresa Tęcza. Do etapu II kwalifikuje się 10 najlepszych uczniów, którzy uzyskają min.80% skuteczności testu.