XV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
14.03.2011
Dnia 14 marca 2011 r. odbył się etap szkolny konkursu biblijnego, w którym wzięło udział 25 uczniów naszej Szkoły:
- Katarzyna Stęgowska - 3f1
- Elżbieta Szatek - 3f1
- Natalia Frączek - 3f1
- Justyna Walczyk - 3f1
- Agnieszka Kilias - 3f1
- Sebastian Stefanik - 2e1
- Angelika Szopa - 3f1
- Patrycja Lepucka - 3f1
- Anna Brej - 3f1
- Patryk Marcisz - 3i
- Ernest Czebieniak - 2o
- Klaudia Jaworska - 2o
- Monika Czech - 2o
- Mateusz Budziak - 2e1
- Sylwia Klocek - 3f2
- Alicja Piczak - 2e1
- Angelika Gliwa - 2e1
- Marzena Winiarska - 1a
- Ewa Słota - 2f1
- Kamil Madej - 2i
- Marcin Grzyb - 2i
- Kamil Macek - 2e1
- Klaudia Kowalska - 2i
- Marzena Kicilińska - 2i
- Wojciech Jamróg - 2e1
Pytania konkursowe dotyczyły Listów św. Pawła Apostoła na podstawie treści Biblii Tysiaclecia - wydanie V.
Do następnego etapu – diecezjalnego, który odbędzie sie 11 kwietnia 2011 r. zakwalifikowało się trzech uczniów:
- Kamil Madej
- Ewa Słowa
- Marcin Grzyb
Konkurs koordynowała s. Diana Jonczyk.
Gratulujemy uczniom osiągnięć i życzymy sukcesów na dalszych etapach.