Konkurs recytatorski w Żarnowcu
14.11.2012
W dniach 12-13 listopada 2012 r. w Żarnowcu odbyła się XVIII edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji Współczesnej Bronisławy Betlej.
Poetka wraz z gronem jury oceniała młodych recytatorów z Krosna, Jasła, Rymanowa i Jedlicza.
Naszą Szkołę reprezentowały członkinie Szkolnego Koła Żywego Słowa:
- Pristilla Prokesz, Izabela Barzyk, Gabriela Polak, Patrycja Cupek (1m),
- Grzegorz Kurek, Paulina Marchewka, Ewa Gałuszka, Monika Twardosz (2m),
- Małgorzata Kotlinowska, Angelika Kosiba (2i),
- Patrycja Kranz, Patrycja Piotrowska, Anna Dykas, Joanna Moskal (2 am).
W kategorii recytacja klasy I szkoły ponadgimnazjalne - wyróżnienie zdobyły: Pristilla Prokesz i Gabriela Polak.
W kategorii recytacja klasy II - III szkoły ponadgimnazjalne - III miejsce zdobyła Patrycja Piotrowska, natomiast Anna Dykas wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników.
Opiekunowie Szkolnego Kołą Żywego Słowa: mgr Bożena Gogosz i mgr Anna Tyrpak.