Konkurs „Podkarpacki krajobraz doświadczam w pełni”
05.10.2022
W imieniu Stowarzyszenia EKOSKOP zaproszamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych Podkarpacia do udziału w konkursie „Podkarpacki krajobraz doświadczam w pełni”. Regulamin z istotną autopoprawką znajduje się po linkiem:
Konkurs organizowany przez Stowarzyszenie EKOSKOP i Województwo Podkarpackie wymaga uchwycenia lokalnego krajobrazu w kadrze kamery (telefonu) i opisania go „mickiewidzowskim” 13-zgłoskowcem! W roku czytania dzieł Mistrza Adama to ciekawe połączenie ekologii z kulturą.