Konkurs PCK
14.12.2011
Aleksandra Reczek uczennica klasy 2i w dniu 9 grudnia 2011 r. wzięła udział w etapie rejonowym XX Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK, który odbył się w Gimnazjum nr 1 w Jaśle.
Etap ten składał się z części pisemnej oraz zaprezentowanie akcji promującej zdrowy styl życia. Ola przedstawiła w formie prezentacji multimedialnej akcję na temat Talasoterapii – techniki leczenia, w której do poprawy samopoczucia wykorzystywane są właściwości wody morskiej oraz nadmorskiego piasku i klimatu panującego w tym rejonie.
Ola zajęła 3 miejsce, zdobyła puchar, a także cenną nagrodę rzeczową, natomiast opiekun Szkolnego Koła PCK mgr Elżbieta Rachowicz w formie podziękowania otrzymała apteczkę pierwszej pomocy dla naszej Szkoły.
Serdecznie Oli gratulujemy.