+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Konkurs \"Ośmiu wspaniałych\"

29.03.2010

Kapituła Lokalnego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” wyłoniła spośród zgłoszonych kandydatów ośmiu laureatów. Wśród wyróżnionych znalazły się aż 3 \"wspaniałe\" jednoski z Ekonomika: 

  • Szkolne Koło CARITAS, 

  • Agnieszka Wojnarowicz - klasa 2 o,

  • Karolina Faryj - klasa 1 f 1.

Celem konkursu było promowanie młodych społeczników oraz idei wolontariatu.

Konkurs skierowany był do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, która podejmuje działania woluntarystyczne, aktywnie pomaga w domach dziecka, hospicjach, organizacjach charytatywnych, wytrwale pokonuje trudności, jest wzorem do naśladowania dla koleżanek i kolegów, przeciwdziała przemocy, agresji i uzależnieniom wśród młodzieży.

Gratulujemy naszej „Trójce Wspaniałych” i życzymy dalszych sukcesów w szerzeniu idei wolontariatu.  

Galeria: Konkurs \"Ośmiu wspaniałych\"

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności