+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Konkurs Miss Ekonomika 2012

10.11.2011

Zasady konkursu:

  1. Organizatorem konkursu jest Samorząd Szkolny przy wsparciu Grona Pedagogicznego oraz Dyrekcji.
  2. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie uczennice Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle.
  3. Aby wziąć udział w konkursie uczennica zobowiązana jest zgłosić chęć udziału: przewodniczącemu Samorządu Szkolnego – Kamilowi Bazanowi lub mgr. Jakubowi Budziakowi.
  4. Do zgłoszenia należy dołączyć płytę CD lub pendriva zawierającego plik tekstowy z imieniem i nazwiskiem, krótką informacją o sobie oraz 3 zdjęcia (wszystko w wersji elektronicznej).
  5. Zgłoszenia należy składać w terminie 14.11.2011 r. do 21.12.2011 r.
  6. Biorąc udział w konkursie kandydatki wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez organizatora (w celach konkursowych).
  7. Prezentacje kandydatek będą umieszczone na stronie internetowej Ekonomika: http://ekonomik.org.pl/, gdzie uczniowie Szkoły będą mieli wgląd do ich profili.
  8. Rozstrzygniecie konkursu odbędzie się dnia 04.01.2012 r. w wyniku głosowania wśród uczniów. Głosy będą zbierane na kartach w godzinach od 8:00 do 10:25 (lekcja 1,2 i 3).
  9. Uroczystego ogłoszenia wyników oraz wręczenia nagród dokona Pan Dyrektor ZS4 w Jaśle w dniu 05.01.2012 r.
  10. Wyniki zostaną również ogłoszone na stronie internetowej.

Nagrody w Konkursie:

  • kandydatka z największa ilością głosów otrzyma nagrodę główną, koronę oraz tytuł „Miss Ekonomika 2012”
  • dwie kolejne kandydatki otrzymają również nagrody oraz tytuły „WiceMiss Ekonomika 2012”
  • pozostałe kandydatki otrzymają drobne upominki w podziękowaniu za udział w konkursie.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dziewczyny do wspólnej zabawy, bo nie od dziś wiadomo, że dziewczyny Ekonomika są najpiękniejsze.

← Wróć do aktualności