Konkurs literacko-filmowy pt. „Podkarpacki krajobraz doświadczam w pełni”.
24.09.2022
Z upoważnienia Dyrektora Departamentu Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego Pana Andrzeja Kuliga zapraszamy uczniów i uczestników pracowni literackich do udziału w konkursie literacko-filmowym pn. „Podkarpacki krajobraz doświadczam w pełni”.
Pula nagród wynosi 2800 zł.
Na zgłoszenie prac Komisja Konkursowa czeka do 28 października br.
Link do ogłoszenia o konkursie
do pobrania :
- Regulamin konkursu \"Podkarpacki krajobraz doświadczam w pełni\" (plik PDF, rozmiar 258 KB)
- Regulamin konkursu \"Podkarpacki krajobraz doświadczam w pełni\" (plik DOCX, rozmiar 75 KB)
- Załącznik nr 1 (plik PDF, rozmiar 197 KB)
- Załacznik nr 1 (plik DOCX, rozmiar 63 KB)
- Załącznik nr 2 (plik PDF, rozmiar 195 KB)
- Załącznik nr 2 (plik DOCX, rozmiar 54 KB)
- Załącznik nr 3 (plik PDF, rozmiar 161 KB)
- Załącznik nr 3 (plik DOCX, rozmiar 23 KB)