+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Konkurs graficzny \"Obrońcy Niepodległej\"

19.09.2022

Z wielką radością chcemy Was zaprosić do wzięcia udziału w II edycji Konkursu graficznego #ObroncyNiepodleglej.

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Prace konkursowe wykonane w dwóch kategoriach: grafika komputerowa oraz grafika analogowa można przesyłać do 11.10. 2022 r.

Gala rozdania nagród wraz z otwarciem wystawy prac nagrodzonych w konkursie odbędzie się 11 listopada w siedzibie Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

Szczegółowe informacje i regulamin dostępne są na stronie II edycja konkursu graficznego #ObrońcyNiepodległej | Drupal (muzeum1939.pl)

Serdecznie zapraszamy!

← Wróć do aktualności