+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Konkurs giełdowy

18.01.2012

 

Uczniowie z klasy 3i: Karol Jurusik, Marcin Grzyb, Krzysztof Kędzior i Jakub Bara brali udział w organizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie konkursie SIGG. Od października 2011 roku do stycznie 2012 roku grali oni na symulatorze giełdowym, w którym mogli kupować lub sprzedawać akcje największych spółek w Polsce. Ceny akcji były zgodne z rzeczywistymi kursami giełdowymi, dzięki czemu mogli zobaczyć jak nieprzewidywalna jest to działalność. Największym sukcesem w ciągu trwania konkursu, było miejsce w pierwszej 10 rankingu wojewódzkiego dla najaktywniejszych klubów za ponad 8 procentowy wzrost w ciągu miesiąca.

Serdecznie gratulujemy osiągniętych rezultatów.

Opiekunem uczniów jest mgr Joanna Czajkowicz.

← Wróć do aktualności