Konkurs giełdowy
18.01.2012
Uczniowie z klasy 3i: Karol Jurusik, Marcin Grzyb, Krzysztof Kędzior i Jakub Bara brali udział w organizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie konkursie SIGG. Od października 2011 roku do stycznie 2012 roku grali oni na symulatorze giełdowym, w którym mogli kupować lub sprzedawać akcje największych spółek w Polsce. Ceny akcji były zgodne z rzeczywistymi kursami giełdowymi, dzięki czemu mogli zobaczyć jak nieprzewidywalna jest to działalność. Największym sukcesem w ciągu trwania konkursu, było miejsce w pierwszej 10 rankingu wojewódzkiego dla najaktywniejszych klubów za ponad 8 procentowy wzrost w ciągu miesiąca.
Serdecznie gratulujemy osiągniętych rezultatów.
Opiekunem uczniów jest mgr Joanna Czajkowicz.