Konkurs filmowy
14.12.2012
W dniu 14 grudnia w Jasielskim Domu Kultury odbyło się wręczenie nagród w konkursie filmowym pt. ,,MOJA ULICA MOJA DZIELNICA‘’. Wzięło w nim udział 6 grup, w tym 3 grupy z Ekonomika w składzie:
GRUPA PIERWSZA
Marta Miszkowicz (3 ht)
Małgorzata Miśkowicz (3 ht)
Jerzy Rzońca nauczyciel
w filmie pt. ,,ULICA SOKOŁA TAM GDZIE MOJA SZKOŁA‘’
GRUPA DRUGA
Ilona Kowalska (3 ht)
Beata Wielopolska (3 ht)
Jakub Budziak nauczyciel
w filmie pt. ,,STANISŁAW KADYI HONOROWY OBYWATEL MIASTA‘’
GRUPA TRZECIA
Krzysztof Piś (2 f1)
Wojciech Krokowski nauczyciel
W filmie pt. ,,ULASZOWICE POCZĄTEK PRZEMYSŁU NAFTOWEGO‘’
W konkursie należało nakręcić pięciominutowy filmik na temat swojej ulicy, dzielnicy. Wszystkie nasze grupy zostały wyróżnione i otrzymały nagrody finansowe.
Organizatorami tego konkursu byli: Jasielski Dom Kultury oraz Urząd Miasta Jasła.
Gratulujemy.