+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Konkurs biologiczny

16.11.2011

 

W dniu 16 listopada 2011 r. odbył się w Ekonomiku szkolny konkurs biologiczny pod hasłem: \"Funkcjonowanie organizmu człowieka\".

Konkurs swoją obecnością uświetnili: Pan Zbigniew Dranka - radny Rady Powiatu Jasielskiego, Pan Piotr Zoła - naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Jaśle, Pan Andrzej Papciak -  zastępca naczelnika Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Jaśle oraz Pan Ryszard Hebda - naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Jaśle.

W konkursie wzięli udział następujący uczniowie:

  • Małgorzata Okarma, Monika Twardosz, Joanna Duda, Joanna Ziobrowska, Monika Styrna, Paulina Sanicka, Robert Niemiec, Martyna Drużdż, Paulina Marchewka – klasa 1m,
  • Joanna Ślusarczyk i Angelika Szerląg – klasa 2 ht,
  • Paulina Sroka, Karolina Witusik, Iwona Lawera, Damian Bonar, Gabriel Bors, Monika Budziak, Patrycja Czarny, Gabriela Gorczyca, Sylwia Wójcik – klasa 2f1,
  • Kamil Bazan, Karol Zieliński, Sławomir Marszałek, Monika Białoń, Dominik Grygiel, Łukasz Opałka, Krzysztof Pawlak, Arkadiusz Zbylut – klasa 2f2,
  • Urszula Biel, Grzegorz Sendra, Renata Zamorska, Katarzyna Chudy, Gabriela Stec, Ewa Słota, Aneta Ropa, Małgorzata Wielopolska, Katarzyna Rynkar, Grzegorz Biernacki, Anna Setlak, Anna Gozdecka i Sylwia Sanicka – klasa 3f1,
  • Kamil Madej – klasa 3i.

Zawodnicy rozwiązywali test w ciągu 60 minut, a następnie Komisja Konkursowa poprawiała prace uczniów. A oto wyniki Konkursu:

I miejsce – Kamil Madej

II miejsce – Renata Zamorska i Karolina Witusik

III miejsce – Kamil Bazan

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i bardzo cenne nagrody rzeczowe, które wręczyli dyrektor Szkoły Pan Robert Niemiec i gość honorowy Pan Ryszard Hebda.

Wszystkim nagrodzonym składany serdeczne gratulacje!

Na zakończenie Konkursu Pan Ryszard Hebda - naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa w imieniu Starosty Powiatu Jasielskiego przekazał i wręczył podziękowania:

  • dla Zespołu Szkół Nr 4 w Jaśle – na ręce dyrektora Szkoły Pana Roberta Niemca, wyrazy uznania i podziękowania dla Dyrektora i Nauczycieli ZS nr 4 w Jaśle za wieloletnie zaangażowanie w propagowanie wśród młodzieży szkolnej wiedzy przyrodniczej i ekologicznej,
  • dla mgr Marty Głogowskiej i dr. Dominika Wróbla za wieloletnie zaangażowanie i krzewienie wśród młodzieży wiedzy przyrodniczej i ekologicznej.

Opiekunem i organizatorem Konkursu jest mgr Marta Głogowska i dr Dominik Wróbel.

Galeria: konkurs biologiczny

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności