Konkurs Biblijny - etap szkolny
27.03.2012
Dnia 27 marca 2012 r. w naszej Szkole odbył się Konkurs Wiedzy Biblijnej. Konkurs składa się z trzech etapów: szkolnego, diecezjalnego oraz finału ogólnopolskiego. Zakres wiedzy w tym roku obejmuje: Księgę Izajasza, Ewangelię według św. Łukasza oraz Dzieje Apostolskie. Wśród uczniów, którzy brali udział, do etapu drugiego zakwalifikowały się 2 uczennice z największą ilością punktów: Mariola Szerląg i Karolina Skiba (1ht).
Życzymy sukcesów na dalszych etapach Konkursu.
Opiekę sprawowała s. Joanna Krupa.