+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Koniec Roku Szkolnego 2012

29.06.2012

 

W dniu 29 czerwca 2012 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012

Najpierw o godzinie 8:15 została odprawiona msza św. w Kościele św. Stanisława.

Następnie przejście do auli szkolnej, gdzie Pan dyrektor Robert Niemiec gratulował najlepszym uczniom Szkoły osiągniętych przez nich sukcesów: bardzo dobrych wyników w nauce, wzorowej frekwencji i zachowania oraz udziału i zajęciu zaszczytnych miejsc w olimpiadach, turniejach, konkursach na szczeblu szkolnym, okręgowym, centralnym. Gościem honorowym uroczystej akademii był wicestarosta Pan Franciszek Miśkowicz, który wręczał świadectwa z paskiem oraz nagrody wyróżnionym uczniom.

Pan dyrektor podziękował również wszystkim uczniom, którzy w bardzo aktywny sposób uczestniczyli w realizacji Programu Promocji Szkoły.

Również Zarząd Stowarzyszenie Oświatowo-Edukacyjnego Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle przyznał nagrody dla najlepszych uczniów:

  •  w dziedzinie przedmiotów zawodowych (uczennice ze średnią ocen 5,0 i więcej z bloku przedmiotów zawodowych),
  •  w dziedzinie przedmiotów przyrodniczych (uczniowie ze średnią ocen 5,0 z fizyki, chemii, biologii i geografii).

Wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz cenne nagrody rzeczowe.

Po części oficjalnej miała miejsce część artystyczna – piosenki, wiersze, skecz, którą przygotowali uczniowie pod kierunkiem: mgr Moniki Jurkowskiej-Nocek, mgr Joanny Winiarz i mgr Iwony Wisniewskiej.

Następnie uczniowie spotkali się z wychowawcami w klasach, odbierali świadectwa promocyjne do następnej klasy, dziękowali swoim nauczycielom za trud włożony w nauczanie oraz wychowanie i rozpoczęły się długo oczekiwane przez wszystkich wakacje.

Również tegoroczni maturzyści otrzymali dzisiaj wyniki  egzaminów maturalnych. Miło nam poinformować, że kolejny raz są to wspaniałe wyniki, znacznie wyższe, niż średnia krajowa, czy województwa.

Wszystkim maturzystom gratulujemy!

Życzymy wszystkim uczniom Ekonomika bezpiecznego i radosnego odpoczynku, miłego spędzania wolnego czasu w gronie kolegów, przyjaciół, rodziny, aby znów pierwszego września z dużym zapasem sił przystąpić do solidnej pracy w nowym roku szkolnym.

Galeria: zakończenie roku szkolnego 2012

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności