+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Konferencja \"Młodzież a wolontariat\"

30.03.2011

KONFERENCJA „MŁODZIEŻ A WOLONTARIAT”

Dnia 29 marca 2011 roku Samorząd naszej Szkoły w składzie: Aleksandra Wojnarowicz, Sabina Cyran i Weronika Filip wziął udział w konferencji na temat „Młodzież  a wolontariat”, która odbyła się w auli Zespołu Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle. Uczestnicy wysłuchali przemówień przedstawicieli Samorządów Szkolnych dotyczących pracy w wolontariacie. Nasza przewodnicząca również zabrała głos na temat: „Jakie mogą być formy działalności wolontariackiej młodzieży?” Opowiedziała m. in. o licznych akcjach organizowanych w naszej Szkole w celu niesienia pomocy innym.

Opiekę nad uczennicami sprawowała mgr Dorota Warchoł.

← Wróć do aktualności