Konferencja \"Młodzież a wolontariat\"
30.03.2011
KONFERENCJA „MŁODZIEŻ A WOLONTARIAT”
Dnia 29 marca 2011 roku Samorząd naszej Szkoły w składzie: Aleksandra Wojnarowicz, Sabina Cyran i Weronika Filip wziął udział w konferencji na temat „Młodzież a wolontariat”, która odbyła się w auli Zespołu Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle. Uczestnicy wysłuchali przemówień przedstawicieli Samorządów Szkolnych dotyczących pracy w wolontariacie. Nasza przewodnicząca również zabrała głos na temat: „Jakie mogą być formy działalności wolontariackiej młodzieży?” Opowiedziała m. in. o licznych akcjach organizowanych w naszej Szkole w celu niesienia pomocy innym.
Opiekę nad uczennicami sprawowała mgr Dorota Warchoł.